Ogłoszenia

XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.08.2017 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada:
- ponedziałek – św. Piusa X
- wtorek – NMP Królowej
- czwartek – św. Bartłomieja
- sobota Uroczystość NMP Częstochowskiej

2. W piątek zaptraszamy na comiesięczna adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.oo do wieczornej Mszy świętej. W tym czasie będzie tez okazja do spowiedzi świętej.

3. W sobotę przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. będą odprawiane o godz. 6.3o, 7.oo, 7.3o, 9.oo, 17.oo i 18.3o. Wieczorem zapraszamy na Apel Jasnogórski o 21.oo.

4. Przypominamy, że prace związane z tynkowaniem ostatniej ściany naszej świątyni zostały przez firmę budowlaną pana Michała przesunięte na jesień tego roku.

5. Do zakrystii lub biura parafialnego można przynosić niepotrzebne nam lekarstwa. W kruchcie świątni jest do nabycia prasa katolicka.

6. Dzisiaj panowie z Kościelnej Słuzby Mężczyzn zbierają ofiary do puszek dla poszkodowanych w wyniku ostatniej nawałnicy. Ofiary te zostana przekazane Księdzu Proboszczowi .Parafii św. Antoniego w Dziemianach.

7. Wszystkim za wszelką pomoc, modlitwy i ofiary oraz troskę o piękno naszej świątyni składamy serdecznie Bóg zapłać.

8. Gościom i Drogim Parafianom na czas uropowo – wakacyjny życzymy wielu łask Bożych, zdrowia, słońca i dobrego wypoczynku oraz wytrwałości w spełnianiu obowiązków religijnych. Przychodząc do świątyni pamiętajmy o godnym stroju.

9. Pan Bóg w tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej powołał do Siebie: śp..Róża JUTRZENKA – TRZEBIATOWSKA l. 73. Wieczny odpoczynek